![](https://masters.ntlab.gr/wp-content/uploads/2024/04/pexels-mikael-blomkvist-6476783-1024x683.jpg)
Την Πέμπτη 25/04/2024 και ώρα 11:00 θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως η δημόσια υποστήριξη της διπλωματικής εργασίας της κ. Θεοδώρας Καββαδία με τίτλο “Σχεδιασμός και διαχείριση οργανισμών και παρεμβάσεων ανθρωπιστικού ενδιαφέροντος: Αναπτύσσοντας μια εργαλειοθήκη με βάση τις αρχές του συμμετοχικού σχεδιασμού”
στοιχεία σύνδεσης:
Η παρουσίαση είναι ανοικτή προς παρακολούθηση από κάθε ενδιαφερόμενο.