![](https://masters.ntlab.gr/wp-content/uploads/2021/07/pexels-cottonbro-7428217-1024x682.jpg)
Παρακαλούμε σημειώστε ότι για την αίτηση εκπόνησης διπλωματικής εργασίας ακαδ. έτους 2023-2024 πρέπει να χρησιμοποιηθεί το παρακάτω έντυπο, το οποίο πρέπει να φέρει και την υπογραφή της προτεινόμενης επιβλέπουσας / του προτεινόμενου επιβλέποντα προκειμένου η αίτηση να είναι παραδεκτή και να προωθηθεί προς διαδικασία έγκρισης από την ΣΕΠΜΣ του Προγράμματος. Η κατάθεση πραγματοποιείται ψηφιακά, μέσω email στη διεύθυνση medialab@media.uoa.gr με προθεσμία την Παρασκευή 21/07/2023.